Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2021 »
Пн 1 8 15 22
Вт 2 9 16 23
Ср 3 10 17 24
Чт 4 11 18 25
Пт 5 12 19 26
Сб 6 13 20 27
Нд 7 14 21 28

Пошук

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району.

Гуляйпільська районна державна адміністрація (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району (далі – конкурс).
Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями), розпорядження голови райдержадміністрації від 13.08.2013 № 248 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району», яке зареєстровано в Гуляйпільському районному управлінні юстиції 16 серпня 2013 року за № 15/339 (зі змінами), розпорядження голови райдержадміністрації від 06.09.2019 № 254 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».
Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району, із зазначенням порядкових номерів та основних характеристик додається.
Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району (далі – Умови), затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.08.2013 № 248 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району», яке зареєстровано в Гуляйпільському районному управлінні юстиції 16 серпня 2013 року за № 15/339 (зі змінами). Ці Умови є обов’язковими для Організатора та членів конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району, та перевізників-претендентів.
На конкурс виносяться маршрути (рейси), що входять до визначеного переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Гуляйпільського району.
Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:
1) для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766 (зі змінами та доповненнями), на приміських маршрутах – автобуси категорій М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах -А,В,І,ІІ,ІІІ;
2) рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.
Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.
Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень.
Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.
До додаткових Умов належить обладнання перевізником в термін, обумовлений договором про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району та їх маршрутів, заявлених транспортних засобів GPS-системами для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту. Перевізники –претенденти мають забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно або із залученням автобусних станцій (за договором).
На кожному об'єкті конкурсу, який включає приміські автобусні маршрути загального користування, забезпечується робота транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення, в кількості 50 відсотків загальної кількості автобусів.
При визначенні переможця конкурсу конкурсний комітет враховує наявність у перевізника-претендента заявлених автобусів з класом комфортності, який перевищує перший клас – для роботи на маршрутах протяжністю до 150 км включно, другий клас – для роботи на маршрутах протяжністю понад 150 км.
До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.
Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.
Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам – на 1 рік.
Необхідну інформацію про об'єкти конкурсів можна одержати за телефоном: 4-17-26 або за електрон¬ною адресою: rda@gp.zp.ua.
Кінцевий строк прийняття документів для участі в кон¬курсі - до 17-00 годин 05.10.2020 року включно.
Документи на конкурс подаються до райдержадмініс¬трації за адресою: 70202, Запорізька область, м. Гуляйполе, вул. Н.Махна, 50, каб. 4. Режим роботи: з понеділка по четвер - з 8-00 до 17-00, п'ятниця - з 8-00 до 15-45. Перерва на обід-з 12-00 до 12-45.
Перелік документів для участі в конкурсі визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 (зі змінами та доповненнями).
Для участі в конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу такі документи:
1) заяву претендента про участь у конкурсі встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент;
2) відомості за підписом суб’єкта господарювання про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті, із зазначенням підстав для їх використання перевізником;
3) відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;
4) інформацію довільної форми про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилася плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні райдержадміністрації про проведення конкурсів, розміщеному у ____(назва та номер друкованого видання);
5) анкету до заяви про участь у конкурсі з перевезення пасажирів;
6) копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1 ДФ) за останній квартал.

Перевірку поданих документів на відповідність обов’язковим і додатковим умовам конкурсу та наявності усіх документів проводить Організатор.
Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.
Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).
Конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить доку¬менти для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.
Конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить доку¬менти з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу по¬дає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.
Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортих засобів, що відповідають Умовам - на 1 рік.
Видача бланків документів для участі в конкурсі за адресою: Запорізька область, м. Гуляйполе, вул. Н.Махна, 50, каб. 4, у час, визначений для прийому документів на конкурси, до кінцевого строку прийняття документів. Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки документів, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному мар¬шруті загального користування, затвердженим постано¬вою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 N 1081 (зі змінами) .
Місце проведення конкурсу (засідання конкурсного комі¬тету з визначення автомобільних перевізників): Запорізька область, Гуляйпільський район, м. Гуляйполе, вул. Н.Махна, 50. Початок конкурсу о 10-00 годині 20.10.2020 року.
У разі відсутності керівника перевізника-претендента на конкурсі його інтереси може представляти особа, яка має довіреність, видану перевізником-претендентом.
Плата за участь у конкурсах не стягується.
Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися за телефоном: 4-17-26 або за електрон¬ною адресою: rda@gp.zp.ua

За інформацією відділу фінансів, інфраструктури та захисту довкілля Гуляйпільської райдержадміністрації

Перелік об'єктів конкурсу.pdf

Понеділок, 14 Вересня 2020 15:39 | Переглядів: 268

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання