Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

До уваги учасників АТО

З метою соціальної підтримки учасників АТО, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, розроблено механізм отримання одноразової адресної грошової допомоги військовослужбовцям, на компенсацію витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва. З цією метою видано Розпорядження голови Запорізької ОДА від 09.02. 2018 № 76 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги військовослужбовцям, які беруть (брали) безпосередню участь в антитерористичній операції, та сім’ям загиблих військовослужбовців які брали безпосередню участь у зазначеній операції, на компенсацію витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва».

Це розпорядження зареєстровано в Головному територіальному управління юстиції у Запорізькій області 14 лютого 2018 р. за № 15/1894 і набирає чинності після державної реєстрації з дня його офіційного оприлюднення.

Цим розпорядженням внесено зміни до попереднього розпорядження Запорізької ОДА від 27.04.2016 № 200. Так згідно п. 4. Порядку використання коштів, грошова допомога надається одноразово на компенсацію витрат, пов’язаних з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки для індивідуального житлового будівництва, особистого селянського господарства, садівництва, городництва (далі – земельна ділянка). Загальний розмір грошової допомоги за одним або усіма видами цільового призначення земельної ділянки не може перевищувати два прожиткові мінімуми. Обчислення грошової допомоги здійснюється, виходячи з прожиткового мінімуму, встановленого законодавством на одну особу в розрахунку на місяць на момент звернення. Згідно ст. 7. Закону України про Державний бюджет у 2018 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць складає з 1 січня 2018 року - 1700 гривень, з 1 липня - 1777 гривень, з 1 грудня - 1853 гривні.

У разі, якщо витрати, пов’язані з розробленням документації із землеустрою для відведення земельної ділянки, що підтверджені відповідними документами, є нижчими ніж два прожиткові мінімуми на одну особу в розрахунку на місяць, сума грошової допомоги розраховується у розмірі фактичних витрат.

Органами соціального захисту населення приймаються документи від учасників АТО, які зареєстровані на території Запорізької області (в межах дії Розпорядження ОДА), на відшкодування вартості виготовлення землевпорядних документів земельної ділянки. Основними документами, які дають право на отримання відшкодування затрат, пов’язаних з виготовленням землевпорядних документів є документ на право власності на ділянку та копії платіжних документів. За більш докладною інформацією просимо звертатися до районного управління соціального захисту населення каб. 15 (тел. 0955117200).

Мартиненко С.В.- головний спеціаліст управління соціального захисту населення Гуляйпільської РДАЧетвер, 15 Березня 2018 09:11 | Переглядів: 489

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання