Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Костянтин Бриль: «Ми робимо все, аби Запорізька область розвивалась та процвітала»

Голова облдержадміністрації підсумував найважливіші досягнення Запорізького регіону в 2017 році:
На сьогодні в нашому регіоні вже утворено 42 громади з 61, затвердженої перспективним планом. Люди бачать, що саме в ОТГ інвестори спрямовують кошти. І для їх підтримки облдержадміністрацією проведено безпрецедентний захід - Другий міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації «InCo Forum 2017», який зміг привернути увагу представників близько 50 країн світу.
Один з яскравих прикладів співпраці з інвестором - відкриття перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «Нібулон» у с. Біленьке Запорізького району. Це потужне підприємство було створено лише за 100 днів. Під час будівництва тут з’явились 1500 робочих місць. Бюджет громади отримав до 400 тисяч гривень додаткових коштів. Також інвестор встановив в школі комп'ютерні класи, облаштував футбольне поле, створив новітні очисні споруди та відновив дорогу.
В 2017 постановою Кабінету Міністрів України місту Токмак було надано статус депресивної території строком на п’ять років. Запорізька облдержадміністрація єдина, хто за погодженням з місцевою радою подав пропозицію, аби територія отримала такий статус. Тепер територія отримала можливість отримувати реальну державну підтримку, насамперед фінансову, спрямовану на стимулювання її розвитку. Що, в свою чергу, є додатковим стимулом до створення робочих місць та підвищення доходів місцевих жителів.
2018 рік ми оголосили роком будівництва доріг. Проте і в поточному році не пасли задніх. Яскраві приклади: ремонт дороги Запоріжжя-Дніпро, що виконується «Онур Конструкціон Інтернешнл» та відновлення дороги в Маріупольському напрямку, що проводиться ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком». Більш того, в поточному році проведено всі тендерні процедури. Тож все залежить тільки від фінансування.
І тут, спільними зусиллями з облрадою, ми досягли чималих успіхів. Адже Бюджет Запорізької області на 2018 рік вже ухвалено. Його загальний фонд більший на третину від тогорічного і становить 10 млрд грн. Це дозволить вчасно реалізувати заплановані на наступний рік інфраструктурні проекти.
Такі, як були здійснені в поточному році. Наприклад, ми відкрили Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, що позитивно відбилось на якості надання першої медичної допомоги.
Звичайно ми не оминули увагою і самі швидкі. Загалом у 2017 році придбано 22 автомобілі. З них 19 - повнопривідних швидких, 2 автомобілі «Mercedes» класу «С» для санавіації, а також дитяча реанімаційна бригада.
Також в 2017 році було придбано 17 шкільних автобусів, 12 з яких закупили наші об’єднані територіальні громади. У наступному році ми плануємо продовжити цю практику.
Ще один пункт важливий для місцевих громад Запорізької області – придбання 29 одиниць комунальної техніки. А саме: 14 сміттєвозів, 10 вакуумних машин, 3 екскаваторів-навантажувачів, 1 самоскиду та 1 гусеничного бульдозера.
Не менш значний для Запорізької області проект – підтримка дітей з інвалідністю. Наразі в регіоні функціонує 121 загальноосвітній навчальний заклад з інклюзивною формою навчання. Це у 2,5 рази більше, ніж минулого року та у 30 разів більше, проти показників 2015 року. Нещодавно Дружина Президента Марина Анатоліївна Порошенко вручила директорам дев’яти інклюзивних шкіл універсальні сходові гусеничні підйомники. Більш того, Запорізька область – перший регіон України, де створено інтерактивну карту інклюзивних шкіл, створену на сервісі «Google».
Також разом з «Google Україна» ми реалізували проект «Цифрове перетворення Запорізької області», що підвищить туристичну та інвестиційну привабливість регіону.
Окремо опікуємось по наших захисників. Загалом у 2017 році військовим структурам та правоохоронним органам була надана допомога на загальну суму 56 мільйонів 515 654 гривні. Сюди увійшли кошти, які виділялися за обласними програмами, програмами районів та міст обласного значення, «Фонд сприяння обороні Запорізької області», а також допомога, надана підприємствами, установами та організаціями регіону.
Власне всі не байдужі запоріжці приєднались і до наших обласних телемарафонів. Так марафон «Пам'ять» з нагоди Дня пам’яті, примирення та Перемоги над нацизмом у Європі зібрав 1 млн. 91 тис. гривень. А єдиний в Україні благодійний марафон до Дня Збройних Сил України зібрав 952 тис. грн.
Окремо в 2017 році Запорізька обласна влада та активні мешканці регіону зібрали допомогу постраждалим жителям Авдіївки. Сюди увійшли 75 тонн продуктів харчування, понад 100 тонн будівельних матеріалів, а також теплі речі, дизпаливо та інша гуманітарна допомога.
В рамках співпраці з проектом «Допомога йде», за сприяння оперативного командування «Схід» та Запорізької облдержадміністрації, проведено лікування дітей та дорослих із зони проведення антитерористичної операції. Цього річ ми підтримали понад 50 осіб з сірої зони.
Запорізька область першою в Україні під моїм особистим патронатом продемонструвала п’ять фільмів фестивалю «Позивний Зеніт» у всіх кінотеатрах, кінотеатральних та кіноконцертних залах. Тож ці стрічки переглянули тисячі жителів області.
Дуже яскравим дійством став регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», що проходить в рамках Міжнародного фестивалю «Sanremojunior». В Запорізькій області він прошов під моїм особистим патронатом.
З нагоди підписання угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС Прапор Євросоюзу замайорів на найвищому флагштоці України – на острові Хортиця. І так далі.
Це лише найяскравіші досягнення 2017 року. Ми робимо все, аби Запорізька область розвивалась та процвітала. Впевнений – 2018 буде багатим на нові звершення!Середа, 20 Грудня 2017 10:44 | Переглядів: 524

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання