Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Розпочинається робота з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом

Розпочинається робота з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методомСпеціалістами Центру інформаційних та аналітичних технологій для головних розпорядників коштів проведено семінар щодо складання бюджетних запитів за програмно-цільовим методом. У заході, який провів директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь, взяли участь представники всіх головних розпорядників коштів обласного бюджету, які безпосередньо залучені до складання бюджетних запитів.

Як повідомив Сергій Медвідь, з 1 січня 2017 року відповідно до рішення Запорізької обласної ради всі процедури щодо складання та виконання обласного бюджету будуть виконуватися за програмно-цільовим методом. Такий підхід до бюджету дозволить детальніше та прозоріше сформувати бюджет області, контролювати його виконання як з боку адміністрації та обласної ради, так і з боку громадськості.

Директор Центру інформаційних та аналітичних технологій Сергій Гарбар детально розповів про ідеологічні та базові засади, покладені в основу спеціалізованого програмного продукту, розробленого спеціалістами Центру і який пропонується для складання бюджетних запитів – першого кроку на шляху якісної підготовки обласного бюджету. Головний принцип роботи з програмним продуктом - одноразове введення інформації, що дозволить підвищити якість підготовки бюджетів та зменшити кількість можливих помилок.

За словами фахівців, ідеологія роботи з програмним продуктом базується на формуванні бюджету знизу вгору, тобто інформація вводиться за місцем її виникнення і на вищих рівнях лише консолідується та перевіряється.

Під час подальшого жвавого обговорення представники головних розпорядників висловили багато слушних зауважень щодо бажаних додаткових функцій, уточнювали питання щодо методики складання бюджетних запитів за програмно-цільовим методом.

За результатами семінару вирішено розпочати роботу з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом та поширювати співробітництво на інші аспекти формування та виконання місцевих бюджетів.

Управління у справах преси та інформації ЗОДАСереда, 02 Листопада 2016 08:49 | Переглядів: 601

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання