Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

У Запорізькій області відбудеться всеукраїнський тиждень права

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено план заходів щодо участі у проведенні у 2017 році всеукраїнського тижня права у Запорізькій області.

У грудні заплановано провести у навчальних закладах всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

У навчальних закладах, закладах культури, військових частинах відбудуться тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру, зокрема - лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо.

Планується забезпечити через мережу громадських приймалень та юридичних клінік надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації та захисту прав людини.

Також заплановано проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них та оформлення у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах, інших установах та організаціях тематичних стендів.

Окрім цього відбудуться науково-практичні конференції, семінари, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, діячів науки і культури.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюП'ятниця, 20 Жовтня 2017 14:16 | Переглядів: 599

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання