Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

БОРОТЬБА З COVID-19: ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО ЛОКДАУНУ

Як зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух під час брифінгу, боротьба з коронавірусом та подолання наслідків поширення хвороби – одна з ключових задач, які на сьогодні стоять перед обласною владою.

- Вчора Запорізька область виявилася лідером серед кількості захворілих на добу серед регіонів України. Було зафіксовано 528 нових випадків захворювання. На ранок 5 січня у Запорізькій області зареєстровано 55 964 випадки захворювання на COVID-19. Проте, ми бачимо, що кількість захворілих поступово знижується. Ми продовжуватимемо всебічну боротьбу із коронавірусом. Першочергові завдання – провести аудит завантаженості, забезпечення ліками та обладнанням по кожній лікарні та ретельно підготуватися до масової вакцинації. Ми постійно проводимо роботу з розширення ковідного ліжкового фонду та забезпечення його киснем, - наголосив Олександр Старух.

У Запорізькій області буде вжито максимум заходів з протидії поширенню COVІD-19 в період проведення богослужінь з нагоди майбутніх свят. Працівники Нацполіції, які будуть залучені до охорони культових споруд у Запорізькій області, слідкуватимуть за дотриманням карантинних обмежень. Зокрема, під час проведення богослужінь в храмових приміщеннях необхідно забезпечити дистанцію між вірянами з розрахунку 5 кв. метрів на одну особу, під час проведення служб на відкритому повітрі дистанція між прихожанами має становити 1,5 метри.

Також голова облдержадміністрації нагадав про додаткові обмеження, які діятимуть з 8 по 24 січня, на цей час в Україні введено карантин зимових канікул. Буде заборонена робота кінотеатрів, спортзалів, театрів, фітнесклубів та магазинів непродовольчих товарів; будь-які спортивні, розважальні (дискотеки, оренда нічних клубів під корпоративи), рекламні, культурні масові заходи; робота навчальних закладів здійснюватиметься дистанційно.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюСереда, 06 Січня 2021 09:40 | Переглядів: 217

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання