Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Грудень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24 31
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Шановні виборці, жителі Гуляйпільщини!

25 жовтня 2020 року в Україні відбудуться чергові вибори. Обиратимемо органи місцевого самоврядування – найближчий до нас рівень влади. Настав час коли ми з вами повинні виконати свій громадський обов’язок: голосувати на місцевих виборах. Зараз у ваших руках доля країни та громади, життя наше та близьких нам людей.
Система виборів нова і складна. Ознайомитися з правилами голосування можна на сайті Гуляйпільської райдержадміністрації за посиланням http://gprda.gov.ua/news/3938-informatsiia_dlia_vibortsiv.html .
Звертаюся з проханням до всіх виборців максимально скористатися своїм конституційним правом волевиявлення та взяти участь у голосуванні. Переконана, що жителі Гуляйпільського району виявлять високу громадянську свідомість, зроблять правильний вибір, а учасники виборчих перегонів виправдають людську довіру!
Наголошую на неприпустимості будь-яких проявів адміністративного тиску, незаконного втручання у виборчий процес, в роботу виборчих комісій, офіційних міжнародних спостерігачів, а також впливу у будь-який спосіб на суди і суддів під час розгляду спорів щодо правовідносин, пов'язаних із виборчим процесом, заборонено використання адміністративного ресурсу з боку кандидатів у депутати, зловживанні з боку органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади під час організації проведення виборчого процесу.
Обов’язково дотримуйтесь карантинних заходів та протиепідемічних правил, користуйтеся масками і санітайзерами, зберігайте соціальну дистанцію під час голосування на дільницях.

Застороги та обмеження, які діятимуть на місцевих виборах:
• Люди з підвищеною температурою або ознаками хвороби будуть рухатися за окремим маршрутом – для них буде обладнана окрема кабінка. І про це повідомляють усіх присутніх у приміщенні, аби була дотримана дистанція.
• Якщо людина відмовляється одягати маску, її також мусять допустити до голосування за тим самим окремим маршрутом. Опісля вона має понести адміністративну відповідальність за порушення протиепідемічних норм і законодавства.
• Оскільки неможливо регулювати кількість спостерігачів, а також представників різних політичних сил, журналістів, то норма про кількість людей на квадратний метр не поширюється на виборчу дільницю. Проте МОЗ звертається до всіх з проханням не робити скупчення всередині виборчих дільниць.
За умови виконання всіх норм, вибори пройдуть безпечно і без суттєвого впливу на епідемічну ситуацію!

 

 

Голова райдержадміністрації Людмила ГончарВівторок, 20 Жовтня 2020 12:46 | Переглядів: 99

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання