Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

ЗБЕРЕЖІМО ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ТА ВУЛИЦЬ!

       Частина автомобільних доріг загального користування Гуляйпільського району знаходиться в незадовільному експлуатаційному стані, оскільки були побудовані ще у 50-70х роках минулого століття та не розраховані на сучасні навантаження транспортних потоків.
       Тому, одним із пріоритетних питань району є питання розбудови та збереження покриття автомобільних доріг загального користування від руйнування великоваговими та великогабаритними транспортними засобами, які рухаються з перевищенням допустимих габаритно-вагових норм.

       Згідно з пунктом 22.5. постанови Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306 «Про Правила дорожнього руху» (зі змінами та доповненнями) рух транспортних засобів та їх составів з навантаженням на одиночну вісь понад 11 т, здвоєні осі - понад 16 т, строєні осі - понад 22 т або фактичною масою понад 40 т (для контейнеровозів - навантаження на одиночну вісь - понад 11 т, здвоєні осі - понад 18 т, строєні осі - понад 24 т або фактичною масою понад 44 т, а на встановлених Укравтодором і Національною поліцією для них маршрутах - понад 46 т) у разі перевезення подільних вантажів автомобільними дорогами забороняється.
      Забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

ДЛЯ ВСІХ КЛАСІВ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ!

     Відповідно до абзацу 2 пункту 35 постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» обмеження або заборона руху в денну пору доби за температури повітря вище +28 С° поширюється на транспортні засоби фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь 7 тонн, крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.
     Висока температура повітря в літній період призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття. За даними науковців, при температурі плюс 28 градусів за Цельсієм, дорожнє покриття нагрівається до плюс 40-42 градусів. В результаті погіршуються його міцнісні характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє катастрофічні руйнування дорожнього полотна. Але деякі перевізники нехтують обмеженнями та пускають великогабаритний транспорт на дороги. Через високу температуру вантажівки просто розбивають існуючі та відремонтовані дороги. Особливо це актуально в період збирання врожаю та підвищення температури повітря.
     Враховуючи вищевказане, Гуляйпільська районна державна адміністрація звертається до місцевих суб’єктів господарювання, вантажовідправних, вантажоперевізних та вантажоприйомних підприємств дотримуватися габаритно-вагових параметрів транспорту при перевезенні вантажів автомобільними дорогами. Особливо Наша головна мета – не допустити руйнування доріг вантажним транспортом.

 Вівторок, 07 Липня 2020 16:07 | Переглядів: 337

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання