Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

До уваги власників та користувачів земельних ділянок в межах охоронних зон повітряних ліній та трансформаторних підстанцій.

      В зв’язку з початком пожежонебезпечного весняно-літнього періоду звертаємо увагу на дотримання Правил охорони електричних мереж з метою запобігання виникнення пошкоджень повітряних ліній, розподільних пунктів та трансформаторних підстанцій.
       Проведення робіт поблизу енергооб‛єктів вимагає підвищеної обережності, а в охоронних зонах ліній електропередач заборонені роботи, пов’язані з відкритим вогнем (розведення багать, підпал сухої трави та організації несанкціонованих звалищ сміття, та присутності великогабаритної техніки.
       Відповідно до п. 4 «Правила охорони електричних мереж» (далі ПОЕМ) затверджених постановою № 209 КМ України від 04.03.1997р. підприємства та громадяни, яким передаються у власність або користування земельні ділянки, по яких проходять лінії електропередачі, зобов’язані вживати заходи для збереження ПЛ.
       Відповідно до п. 9 ПОЕМ у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній, трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв без письмової згоди енергопідприємств, у віданні яких перебувають ці мережі, а також без присутності їх представника забороняється:
-Будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, знесення будівель і споруд;
-Здійснення усіх видів гірничих, вантажно-розвантажувальних, землечерпальних, підривних, меліоративних, днопоглиблювальних робіт, вирубання дерев, розташування польових станів, загонів для худоби, установлення дротяного загородження, шпалер для виноградників і садів, а також поливання сільськогосподарських культур;
- Проїзд в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі машин, механізмів загальною висотою з вантажем або без нього від поверхні дороги понад 4,5 метра.
           Охороні зони встановлюються:
     Уздовж повітряних ліній електропередачі у вигляді земельної ділянки і повітряного простору, обмеженого вертикальними площинами, відділеними по обидві сторони лінії від крайніх проводів на відстані: 15 метрів – для ліній напругою 35 кВ, 25 метрів 150 кВ.
      За периметром трансформаторних підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв – на відстані 3 метрів від огорожі або споруди.

За інформацією ПАТ «Запоріжжяобленерго»Вівторок, 30 Червня 2020 15:08 | Переглядів: 258

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання