Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Забезпечення системності і безпечності надання освітніх послуг на території Гуляйпільщини – одне із основних завдань всіх гілок влади в районі.

Голова районної державної адміністрації Людмила ГРИШАЄВА відвідала Малинівську об’єднану територіальну громаду, а саме село Полтавку. Тут відбулася робоча зустріч з керівництвом сільської громади та її активом. Одне із головних питань, яке було розглянуте – це проведення аварійних ремонтних робіт даху Полтавської загальноосвітньої школи, яка обласною проектною мережею надання публічних сервісів та послуг на даний час визначена як гімназія і на перспективу розглядається як опорна школа, має найбільшу кількість дітей сере загальноосвітніх шкіл Малинівської ОТГ.
Полтавська ЗОШ одна із найменш енергоємних закладів соціальної сфери в Гуляйпільському районі. Її опалення здійснюється від автономної котельні потужністю 300 кВт з використання теплогенератора RAU-2-331 на соломі. В школі здійснена заміна вікон на металопластикові, проведений ремонт внутрішніх систем тепло- та водопостачання, здійснена заміна сантехніки у всіх санвузлах, спортивний зал облаштований спортивними інвентарем та тренажерами, шкільна їдальня забезпечення необхідним технологічним обладнанням та новим столовим посудом.
Але, на даний час потребує ремонту м’яка покрівля школи, яка за довгі роки експлуатації вичерпала свій ресурс. За час існування школи на її даху періодично проводився поточний ремонт, який в останні роки не давав бажаного ефекту.
На робочі нараді було вирішено терміново із залученням відповідних спеціалістів провести обстеження аварійних ділянок покрівлі школи з метою визначення обсягу ремонтних робіт та його вартості цієї частини шкільного даху.
Також, Людмила Сергіївна відвідала Полтавський сільський будинок культури, ремонт фасаду якого проводиться в даний час.

 

Відділ фінансів, інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації.Середа, 10 Червня 2020 14:49 | Переглядів: 355

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання