Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Схвалено чотири проекти містобудівної документації

Під головуванням начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Олександра Билима відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради. На засіданні ради розглянуто 6 проектів містобудівної документації.

Щодо проектів містобудівної документації «Генеральний план с. Балки Василівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування с. Балки Василівського району Запорізької області, у складі генерального плану» та «Детальний план території багатофункціонального кварталу, що прилягає до вул. Молодіжної у південно-східній частині села Петропіль» членами ради було висловлено свої зауваження та рекомендовано надати на розгляд на чергове засідання після усунення недоліків.

Також члени ради обговорили та висловили свої рекомендації до проектів містобудівної документації «Генеральний план смт Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та план зонування смт Новомиколаївка Новомиколаївського району Запорізької області» та «Генеральний план с. Іванівка Кам'янко-Дніпровського району Запорізької області з розширенням меж населеного пункту та план зонування с. Іванівка Кам'янко-Дніпровського району Запорізької області». За результатами розгляду проекти рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку.

«Детальний план території на південно-західній околиці м. Гуляйполе, обмеженої магістральним газопроводом та межею міста, для розміщення особистих селянських господарств учасників АТО» та «Детальний план території кварталу обмеженого вулицями Магістральна, Барвінкова, Калинова, орієнтовною площею 6,7 га на реконструкцію АЗС з влаштуванням АГПЗ з підземним резервуаром (20 м. куб.) на території існуючої АЗС по вул. К. Маркса, 530-В, м. Пологи Пологівського району Запорізької області» схвалено без зауважень та рекомендовано до затвердження та погодження в установленому законом порядку.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюсубота, 19 Серпня 2017 08:49 | Переглядів: 472

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання