Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Гуляйпільський районний сектор філії Державної Установи «Центр пробації» інформує:

  26 листопада 2019 року, клієнти Гуляйпільського підрозділу пробації взяли участь у заході «Запобігання насильству та булінгу» в приміщенні Гуляйпільського районного сектору філії Державної Установи «Центр пробації» в рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», фахівчині відділу «Гуляйпільське бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з фахівцями Гуляйпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівниками Гуляйпільського районного сектору пробації спільно провели профілактичну роботу з підобліковими особами на тему «Запобігання насильству та булінгу».

  Проблема насильства надзвичайно важлива. Передусім тому, що найпоширенішими прояви насильства на сьогодні є насильство в сім’ї. Жорстокість не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.
  Від насильства в сім’ї можуть потерпати всі члени родини, але найчастіше воно торкається слабких, нездатних захистити себе і залежних членів сім’ї: дітей, людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними чи психічними можливостями, жінок. Ця проблема плавно перетікає в булінг підлітків, адже коли батьки жорстоко ставляться до своїх дітей, єдиним шляхом подолання свого гніву діти вбачають у пригнобленні більш емоційно слабкіших за себе дітей.

  Підобліковим надали буклети, в яких міститься інформація про те як діяти в ситуації домашнього насильства або його загрози, куди звернутися за допомогою в разі проявів насильства. Проведено соціологічне опитування засуджених на тему: «Як дізнатися чи піддаєтесь ви домашньому насильству?».
Наприкінці присутні переглянули відеоролик про вплив насильства на сім’ю.
Метою проведеного заходу було доведення засудженим основних прав людини, які необхідні для повноцінного життя, без яких не можливо повною мірою розвивати свої людські якості, інтелект, здібності та задовольняти духовні потреби.

 

Гуляйпільський районний сектор філії Державної Установи «Центр пробації»Середа, 27 Листопада 2019 13:51 | Переглядів: 148

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання