Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Травень 2020 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ РЦСССДМ ІНФОРМУЄ:

  Гуляйпільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно проводиться робота серед різних категорій населення, але пріоритетним напрямком роботи завжди є родини, які опинилися в складних життєвих обставинах.       Зазвичай клієнти даної категорії не можуть вирішити свої проблеми самостійно, а вирішення їх проблем необхідно розпочинати оперативно тому, що одна проблемна ситуація є початком іншої проблеми.
  Одна із соціальних історій Гуляйпільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочалась так…
  У липні поточного року до Гуляйпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло повідомлення від жіночої консультації КНП «Гуляйпільська районна центральна лікарня» ГРР про жінку, в якої відсутні документи, які посвідчують особу, а також те, що вона не має постійного місця проживання.
  Дану особу було занесено на облік осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах. Вагітна жінка, через відсутність у неї житла, була вимушена просити свої знайомих, щоб вони дозволили їй залишитися у них ночувати. Для вагітної жінки такі пошуки житла могли скінчитися передчасними пологами. Тому, за сприяння начальника відділу соціальної роботи Гуляйпільського РЦСССДМ Остапенко Дар'ї Іванівни дану клієтку влаштовано до КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» ЗОР з метою створення для вагітної жінки безпечних умов проживання перед пологами.
  За весь період перебування даної клієнтки в центрі соціально-психологічної допомоги спеціалістами Гуляйпільського РЦСССДМ проведено ряд заходів щодо роботи з суб'єктами соціальної роботи для вирішення питання про відновлення втрачених документів клієнтки. За сприяння Гуляйпільського районного сектору державної міграційної служби відновлено паспорт громадянина
  18.10.2019 за сприяння Гуляйпільського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Запорізького обласного районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дана клієнтка влаштована до КЗ «Обласний перинатальний центр» ЗОР, в якому 21.10.2019 року і народила сина.
  За сприяння голови Гуляйпільської міської ради Ярмака Сергія Олександровича виділено транспорт для направлення даної клієнтки до КЗ «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» ЗОР, здійснення двох поїздок з м.Запоріжжя до м.Гуляйполе з метою подання особистої заяви для оформлення паспорта, а також для повернення жінки з дитиною до м.Гуляйполе після виписки з лікарні. Під час кожної поїздки жінку супроводжували працівники Гуляйпільського ЦСССДМ.
  Через те, що в жінки відсутнє житло, придатне для проживання, її разом з новонародженою дитиною влаштовано на тимчасове перебування до об'єднаного інфекційно-педіатричного відділення КНП «Гуляйпільська районна центральна лікарня» ГРР.
Робота з клієнткою продовжилася, фахівцем із соціальної роботи ГРЦСССДМ Штепою Оленою Миколаївною проведено ряд заходів для вирішення проблем даної особи. А саме, проведено реєстрацію новонародженої дитини, проведено реєстрацію місця дитини в управлінні «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради. Відвідування клієнтки фахівцем із соціальної роботиздійснювалося щоденно, окрім допомоги у реєстраціях надано ряд послуг стосовно формування у матері навичок відповідального батьківства, догляду за новонародженою дитиною, ведення здорового способу життя (адже жінка зловживала спиртними напоями і вела асоціальний спосіб життя).

  Гуляйпільським РЦСССДМ зібрано пакет документів та надано клопотання до служби у справах дітей Гуляйпільської районної державної адміністрації з метою направлення даної клієнтки з дитиною до КЗ «Обласний соціальний центр матері та дитини» ЗОР в м.Бердянськ.
  За сприяння служби у справах дітей Гуляйпільської районної державної адміністрації 21 листопада 2019 року жінку з дитиною направлено до КЗ «Обласний соціальний центр матері та дитини» ЗОР в м.Бердянськ. В даному закладі жінка зможе проживати до досягнення дитиною 18 місяців. За цей час можливо вирішити питання щодо винаймання житла та інших нагальних проблем. Головне, що маленька, беззахисна дитина буде проживати в комфортних, безпечних умовах адже наближається зима.

Гуляйпільський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молодіВівторок, 26 Листопада 2019 15:14 | Переглядів: 137

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання