Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Запорізькі учасники АТО-інваліди війни III групи вперше отримають компенсацію на придбання житла

Розпорядженням голови облдержадміністрації затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету, виділених на надання грошової компенсації інвалідам війни III групи з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та потребують поліпшення житлових умов чи придбання житла. Компенсація на придбання житла цій категорії осіб буде надана вперше.

Грошова компенсація надається в порядку черговості постановки на квартирний облік.

Головним розпорядником коштів та відповідальним виконавцем заходів обласної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2015-2019 роки, є Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Департаментом узагальнено список військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають статус інваліда війни III групи, учасника бойових дій і потребують поліпшення житлових умов у Запорізькій області. За станом на 01.08.2017 у цьому списку зазначено 28 осіб. З них 14 проживають у м. Запоріжжя, четверо – у м. Бердянськ, двоє – у Василівському районі, по одному – в м. Мелітополь, Пологівському, Приазовському, Новомиколаївському, Мелітопольському, Гуляйпільському, Більмацькому та Оріхівському районах.

Компенсацію їм буде надано протягом поточного року. За попередніми даними, перші ключі від житла планується вручити у жовтні.

Питання забезпечення житлом військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають статус інваліда війни III групи, перебуває на контролі обласної державної адміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюВівторок, 08 Серпня 2017 08:26 | Переглядів: 489

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання