Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Листопад 2020 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Мобільна група розпочала рейди з ліквідації незаконної торгівлі

У рамках розпочатої за ініціативи голови облдержадміністрації Костянтина Бриля операції «СТОП незаконній торгівлі» відбувся перший виїзд обласної робочої мобільної групи з ліквідації незаконної торгівлі. До складу робочої групи увійшли представники обласної державної адміністрації, міської ради, Національної поліції, Держпродспоживслужби, Державної фіскальної служби, Держпраці, громадськості.

Напередодні на нараді в облдержадміністрації було узгоджено перше місце проведення операції – Олександрівський район міста Запоріжжя. Під час здійснення рейду-виїзду працівниками Національної поліції та Інспекції з благоустрою міської ради відносно осіб, що здійснювали торгівлю без відповідних дозвільних документів, було складено шість протоколів за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях, ) та один протокол за статтею 152 КУпАП (порушення норм благоустрою населених пунктів).

Крім цього, члени робочої групи провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, які здійснюють торговельну діяльність у невстановлених чинним законодавством місцях, на предмет недопущення провадження такої діяльності, а з населенням - про ризики придбання продукції на стихійних ринках.

Начальник управління розвитку підприємницької діяльності, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Наталія Гончар зазначила, що боротьба з незаконною торгівлею знаходиться на особистому контролі голови облдержадміністрації через свою масштабність та ризики, які несе населенню та законослухняним підприємцям. Тож розв’язання проблеми незаконної торгівлі залежить від злагоджених дій Національної поліції, контролюючих органів та органів місцевого самоврядування, і передусім – від усвідомлення громадянами небезпеки придбання товарів з рук у невстановлених місцях.

Проведення таких рейдів буде практикуватися на території всієї Запорізької області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюЧетвер, 03 Серпня 2017 07:59 | Переглядів: 516

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання