Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Гуляйпільського району Запорізької області

26 липня 2017 року відбулося засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Гуляйпільського району Запорізької області, на якому потрібно було обговорити оптимальний варіант об'єднання для внесення змін до Перспективного плану. Але у зв’язку з неповним складом робочої групи (телефонограма з припискою «Явка обов’язкова» надсилалася) та відсутністю єдиної більшості під час голосування, засідання перенесено, а органам місцевого самоврядування, які не чітко визначили свою позицію щодо варіанту об’єднання чи змінили її, доручено терміново провести обговорення (збори громадян, депутатського корпусу, інші форми консультацій з громадськістю) щодо варіанту внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Запорізької області з зазначенням бажаного центру громади, узгодити бажаний варіант з територіями, яких бачите у своєму складі. На чергове засідання робочої групи надати, письмове та належним чином завірене, підтвердження свого рішення. Пропозиції, якої не буде, не може бути враховано.

28 липня 2017 року відбулося повторне засідання робочої групи, на якому прийняті наступні рішення:

  1. Райдержадміністрація подає на розгляд регіональній робочій групі для підготовки змін до Перспективного плану формування громад Запорізької області варіант 2 громад на територій району - Воздвижівська ОТГ (населені пункти Воздвижівської, Верхньотерсянської, Долинської сільських рад) та Гуляйпільська ОТГ (населені пункти Залізничної селищної, Добропільської, Любимівської, Малинівської, Новомиколаївської, Новозлатопільської, Полтавської, Приютненської, Темирівської, Успенівської сільських рад шляхом приєднання до фактичної Гуляйпільської ОТГ).
  2. Рекомендувати територіальним громадам, у разі об’єднання в іншому форматі (не по перспективному плану), ініціювати внесення змін до перспективного плану формування територій громад Запорізької області згідно результатів фактичного об’єднання.


Телефонограма

Останні пропозиції

Протокол від 26.07.2017 року

Протокол від 28.07.2017 року

Понеділок, 31 Липня 2017 15:45 | Переглядів: 675

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання