Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

Звіт Гуляйпільської районної державної адміністрації про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

ЗВІТ Гуляйпільської районної державної адміністрації про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

1. Вид та назва регуляторного акта

Розпорядження голови райдержадміністрації від 30.07.2013 № 236 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району», яке зареєстроване в Гуляйпільському районному управлінні юстиції 01.08.2013 № 14/338.

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Відділ економічного розвитку, торгівлі та з питань житлово-комунального господарства Гуляйпільської районної державної адміністрації Запорізької області.

3. Цілі прийняття акта

Регуляторний акт розроблено згідно з Законом України «Про автомобільний транспорт», Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.
Основними цілями прийняття цього регуляторного акта є:
забезпечення якісної та ефективної підготовки райдержадміністрації до проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Гуляйпільського району;
залучення на прозорих та передбачуваних умовах до виконання функцій робочого органу (підприємства (організації) для організації забезпечення роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району (внутрішньорайонні маршрути) досвідченого підприємства (організації), яке має матеріальні та інтелектуальні ресурси.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності

З 03.09.2019 по 02.10.2019.

5. Тип відстеження

Періодичне відстеження.

6. Метод одержання результатів відстеження результативності

Для проведення періодичне відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності регуляторного акта здійснювалось шляхом аналізу статистичної інформації про:
кількість суб’єктів господарювання, які мають досвід з організації пасажирських перевезень;
кількість проведених конкурсів з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування;
розмір коштів і час, що витрачаються суб'єктами господарювання та/або фізичними особами у зв'язку з виконанням вимог акта;
рівень поінформованості юридичних та фізичних осіб з основних положень акта;
кількість отриманих скарг на роботу робочого органу;
кількість укладених договорів з автоперевізниками, підготовлених паспортів автобусних маршрутів.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності

В районні газеті «Голос Гуляйпілля» від 21.06.2018 року № 25 було оголошено конкурс про визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Гуляйпільського району.
26.07.2018 в радержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з визначення робочого органу. Документів на участь у конкурсі з визначення робочого органу до райдержадміністрації не надійшло, претенденти на здійснення функцій робочого органу були відсутні.
У зв’язку з вищевказаним, згідно з пунктом 21 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, райдержадміністрація забезпечує проведення конкурсів з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району (внутрішньорайонні маршрути), самостійно.
Враховуючи те, що учасники та переможець конкурсу з визначення робочого органу відсутні, відстеження результативності регуляторного акта ускладнюється.
Внаслідок впровадження даного регуляторного акта отримані такі значення показників результативності:

Показники Одиниця виміру 2017 рік 2018 рік
кількість суб’єктів господарювання, які мають досвід з організації пасажирських перевезень од. Інформація відсутня Інформація відсутня
кількість проведених (оголошених) райдержадміністрацією конкурсів з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування од. 1
(кількість об'єктів конкурсів) 1
(кількість об'єктів конкурсів)
розмір коштів і час, що витрачаються суб'єктами господарювання та/або фізичними особами у зв'язку з виконанням вимог акта --- Інформація відсутня Інформація відсутня
рівень поінформованості юридичних та фізичних осіб з основних положень акта % 100% 100%
кількість отриманих скарг на роботу робочого органу од. 0 0
кількість укладених райдержадміністрацією договорів з автоперевізниками од. 1 1
кількість підготовлених робочим органом паспортів автобусних маршрутів од. 0 0

З отриманих показників слідує, що робота райдержадміністрації внаслідок прийняття регуляторного акту не погіршилася.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей
Впровадження даного регуляторного акту встановило чіткий механізм визначення на конкурсних засадах підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу.
Проте оцінити результативність регуляторного акта важко, оскільки підприємство (організація), що здійснює функції робочого органу, відсутнє. Відмовитися від регуляторного акту або змінити його неможливо, оскільки прийняття акту передбачено вимогами Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 (зі змінами та доповненнями), регуляторний акт відповідає вимогам зазначеного Порядку.

Голова Олександр ІЩЕНКО

 

Четвер, 03 Жовтня 2019 15:12 | Переглядів: 148

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання