Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РАЙОНУ РЕМОНТ МІСЦЕВИХ АВТОДОРІГ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ

  У 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету району виділено на фінансове забезпечення поточного ремонту 12,5 млн. грн. та експлуатаційне утримання 4,7 млн. грн. автомобільних доріг загального користування місцевого значення.
За рахунок цих коштів на завершальній стадії знаходяться роботи з ремонту дорожнього покриття автодороги О081238 Терсянка-Тернувате-Верхня Терса-Залізничне на ділянці, яка проходить по території Гуляйпільського району від сел. Залізничне до с. Верхня Терса протяжністю 2,8 км.
  Також, триває ремонт дорожнього покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок коштів на експлуатаційне утримання Виконувалися аварійні роботи гарячою асфальтобетонною сумішшю суцільними ділянками та ліквідувалася ямковість пневмоструменевими машинами на автодорогах місцевого значення О080618 Гуляйполе-Любимівка-Старомлинівка від м. Гуляйполе в сторону с. Малинівка та О081238 Терсянка-Тернувате-Верхня Терса-Залізничне.
  Крім коштів державного бюджету, на ремонт автодоріг загального користування місцевого значення у 2019 році місцевими радами району на умовах співфінансування з обласного бюджету у розмірі 50 % виділено 3 млн. 062,0 тис. грн., а саме:
- районний бюджет – 150,0 тис. грн.;
- Полтавська сільська рада – 300,0 тис. грн.;
- Новозлатопільська сільська рада – 500,0 тис. грн.;
- Любимівська сільська рада – 712 тис. грн.;
- Приютненська сільська рада – 400,0 тис. грн.;
- Малинівська сільська рада – 500,0 тис. грн.
- Воздвижівська сільська рада – 500,0 тис. грн.
  Замовником освоєння коштів державного та місцевих бюджетів району по ремонтних роботах на автомобільних дорогах місцевого значення є Державне підприємство «Місцеві дороги Запорізької області», яке визначає їх виконавця в системі електронних закупівель «ProZorro».
  По ходу виконання дорожніх робіт керівництво Гуляйпільської райдержадміністрації разом з органами місцевого самоврядування здійснює постійний контроль за якістю та своєчасністю освоєння бюджетних коштів. Це, насамперед, виїзди на місця проведення ремонту, а також, зустрічі з даного питання з керівництвом обласної державної адміністрації, державного підприємстива «Місцеві дороги Запорізької області» та, безпосередньо, з підрядними організаціями.
  В рамках співфінансування з обласного бюджету на ремонтних роботах в межах населених пунктів вже освоєні кошти Полтавської (автодорога С080608 Добропілля-Успенівка-Малинівка) та Приютненської сільських рад (автодорога О080617 Приютне-Новозлатопіль-Красноселівка-Федорівка-Кінські Роздори).
  За рахунок бюджету Воздвижівської сільської об’єднаної територіальної громади на цих же умовах ведеться ремонт автодороги О081344 Свобода-Широке- Верхня Терса-Криничне від с. Верхня Терса в сторону с. Копані.
  В цілому по району ремонтні роботи на автодорогах місцевого значення за рахунок коштів місцевих бюджетів району на умовах співфінансування з обласного бюджету планується завершити в повному обсязі до кінця жовтня поточного року.
  В даний час районною державною адміністрацією розпочате формування пропозицій до переліку автомобільних доріг загального користування місцевого значення, поточний ремонт та експлуатаційне утримання яких буде здійснюватися у 2020 році за рахунок коштів державного бюджету.

  Вже не перший рік поспіль жителів Гуляйпільського району турбує стан автомобільної дороги державного значення Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Пологи-Мелітополь. Особливе занепокоєння викликає технічний стан дорожнього покриття в сторону м. Пологи (в тому числі мостових споруд), так як Гуляйпільський район входить до Пологівського госпітального округу і в Гуляйпільській центральній районній лікарні закрите пологове відділення і породіль (в тому числі у екстрених випадках) відправляють в м. Пологи.
  Крім того, у зв’язку з відсутністю належного дорожнього проїзду не виконується автобусний маршрут «Гуляйполе - Дніпро» та має часткові збої приміський автобусний маршрут «Гуляйполе-Нове Запоріжжя».
  Місцева влада району неодноразово зверталася у вищестоящі інстанції м. Запоріжжя та м. Києва (Запорізька обласна державна адміністрація, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області, Державне агентство автомобільних доріг України і т.д.) щодо вирішення питання про проведення дорожніх ремонтних робіт на зазначеній автодорозі.
  У 2019 році з державного бюджету виділені кошти на проведення аварійних робіт мосту на автодорозі Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Пологи-Мелітополь між м. Гуляйполе та м. Пологи. Очікувана вартість ремонтних робіт становить 3 млн. грн. На даний час міст укріплений для пропуску по ньому великогабаритів, облаштоване дорожнє покриття, відкритий рух автомобільного транспорту, завершуються роботи по відновленню узбіч.
  Також, Програмою розвитку автомобільних доріг загального користування Запорізької області на 2019 рік передбачено 561,7 тис. грн. на проектно-вишукувальні роботи на поточний ремонт ділянки автомобільної дороги державного значення Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Пологи-Мелітополь, яка проходить по всій території Гуляйпільського району (в сторону Пологівського району Запорізької області – 9 км та Покровського району колишньої Дніпропетровської області – 18 км). При освоєнні цих коштів проектувальниками у поточному році, в наступному бюджетному 2020 році буде виділення коштів з державного бюджету на виконання самих ремонтних робіт.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань житлово-комунального господарства Гуляйпільської райдержадміністрації Ірина Рябова

П'ятниця, 13 Вересня 2019 15:20 | Переглядів: 247

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання