Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Грудень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24 31
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту державного планування

 Повна назва документу державного планування: «Детального плану території для розміщення полігону твердих побутових відходів на земельній ділянці, розташованій за межами населеного пункту на території Гуляйпільської міської територіальної громади».
Детальний план території розробляється на земельну ділянку за межами населеного пункту для розміщення окремого об’єкта – будівництва полігону твердих побутових відходів.
Детальний план території є містобудівною документацією місцевого рівня, яка розробляється з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції, та підлягає стратегічній екологічній оцінці.

Орган, що буде приймати рішення про затвердження документу державного планування: Гуляйпільська районна державна адміністрація Запорізької області.

Процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проектів державного планування починається з дня оприлюднення заяви на офіційному веб-сайті Гуляйпільської районної державної адміністрації Запорізької області за посиланням http://gprda.gov.ua/ та повідомлення про оприлюднення заяви в засобах масової інформації (газеті «Актуальний погляд» та газеті «Голос Гуляйпілля»), а саме: з моменту опублікування до 23.08.2019  року.
Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна подавати у письмовій формі згідно чинного законодавства приймаються до 23.08.2019 року до відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації за адресою: вул. Н. Махна, 50 м. Гуляйполе.
Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
Особа, відповідальна за розгляд пропозицій та зауважень: начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та з питань житлово-комунального господарства райдержадміністрації Рябова Ірина Ярославівна.

Начальник відділу економічного
розвитку, торгівлі та з питань житлово-
комунального господарства
райдержадміністрації І.РЯБОВА
тел. 4 17 26

П'ятниця, 02 Серпня 2019 13:38 | Переглядів: 81

Новини структурних підрозділів