Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Вересень 2019 »
Пн   2 9 16 23 30
Вт   3 10 17 24  
Ср   4 11 18 25  
Чт   5 12 19 26  
Пт   6 13 20 27  
Сб   7 14 21 28  
Нд 1 8 15 22 29  

Пошук

Новини

Взаємодія з роботодавцями – одна з основних функцій служби зайнятості.


Пріоритетом роботи служби зайнятості є індивідуальний підхід до кожного клієнта: сприяння зайнятості населення та задоволення кадрових потреб роботодавця. Кожен з фахівців служби зайнятості чітко розуміє, що для досягнення поставлених завдань необхідна персональна відповідальність, забезпечення інтегрального підходу до надання соціальних послуг, розвиток партнерських стосунків з роботодавцями та органами влади, вжиття конкретних, адресних заходів, спрямованих на активізацію власних зусиль безробітних та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
14 березня 2019 року в центрі зайнятості відбувся семінар «Дієві форми співпраці з роботодавцями». Семінар відкрив начальник відділу взаємодії з роботодавцями Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Лідія Бахмут, яка наголосила на основних послугах служби зайнятості роботодавцям. А саме, підбір персоналу, підготовка та перепідготовка кадрів на замовлення роботодавців, компенсація єдиного внеску, компенсація на оплату праці внутрішньо- переміщених осіб, організація громадських робіт та робіт тимчасового характеру. Служба зайнятості активно впроваджує сучасні методи співпраці з роботодавцями – електронний кабінет роботодавця (ЕКР), який дає змогу швидко та якісно укомплектувати заявлену роботодавцем вакансію. Також, популярними стають інноваційні способи добору персоналу – відеовакансії та відеорезюме.
Взаємодія з роботодавцями – одна з основних функцій служби зайнятості. Саме налагоджені стосунки з ними дають вагомі результати в політиці зайнятості регіону.Четвер, 14 Березня 2019 16:49 | Переглядів: 107

Новини структурних підрозділів