Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Вересень 2020 »
Пн   7 14 21 28
Вт 1 8 15 22 29
Ср 2 9 16 23 30
Чт 3 10 17 24  
Пт 4 11 18 25  
Сб 5 12 19 26  
Нд 6 13 20 27  

Пошук

Новини

Замовники публічних закупівель підвищують кваліфікацію

За сприяння Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Київської школи економіки для замовників області та органів місцевого самоврядування відбувся останній із серії навчальних тренінгів на тему «Планування публічних закупівель. Контроль та відповідальність у сфері закупівель: правові та практичні аспекти».

Наразі безкоштовне навчання у рамках тренінгу пройшли замовники райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад Запорізької області.

Головними тренерами для замовників із місцевих органів влади стали директор Центру публічних закупівель Анжела Дощенко та адвокат, директор ТОВ «Запорізька тендерна спілка» Іван Шекун, які попередньо пройшли навчання і наразі є єдиними регіональними тренерами.

Упродовж тренінгу слухачі розглянули два блоки питань: у рамках першого блоку - предмет закупівлі та складання річного плану закупівель, у рамках другого - контроль та відповідальність у сфері закупівель. Учасники ознайомилися з поняттями «предмет закупівлі», «річний план закупівлі та додаток до нього»; відпрацювали навички вибору предмету закупівлі, вибору коду CPV з використанням онлайн Єдиного закупівельного словника, механізм формування, затвердження, оприлюднення та внесення змін до річного плану закупівель, навички формування річного плану; розглянули можливості використання інших інтернет-ресурсів (DoZorro, CEP KSE); обговорили правові та практичні аспекти проведення Держаудитслужбою моніторингу та перевірок закупівель; проаналізували відповідальність у сфері закупівель.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюСереда, 06 Березня 2019 14:17 | Переглядів: 192

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання