Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

ЗАПОРІЗЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО ОБЛАСНОЇ ВЛАДИ ЩОДО ПОРУШЕННЯ ЇХНІХ ПРАВ

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулося засідання обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. На захід також були запрошені керівництво прокуратури Запорізької області, Національної поліції України в Запорізькій області та ДФС у Запорізькій області.

Головною темою для обговорення стало звернення ГО «Бізнес-Союз «Порада» щодо посилення тиску на суб’єктів господарювання у Запорізькій області.

Доповідаючи про ситуацію з посиленням тиску на суб’єктів господарювання Запорізької області, голова правління громадської організації «Бізнес-Союз «Порада» Олена Єрьоменко окреслила проблеми, які були зазначені у зверненнях представників бізнесу області. Зокрема, йдеться про особистий прийом громадян та неможливість потрапити на прийом, розгляд скарг у правоохоронних органах, відмова реєструвати правопорушення, замовні перевірки, відкриття кримінальних проваджень, вручення підозр, ініціювання арештів керівництва підприємств та втручання в господарську діяльність, бездіяльність правоохоронних органів.

За словами Костянтина Бриля, зважаючи, що це важливе питання справді непокоїть громадськість, влада мусить звернути на нього увагу.

- Нині хочу зрозуміти - чи це системність, чи лише певні окремі непорозуміння. За результатами сьогоднішнього засідання буде прийнято протокольне рішення та направлено відповідні звернення. Аби вже на наступному засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва почути реакцію всіх правоохоронних та контролюючих органів, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюВівторок, 05 Лютого 2019 16:09 | Переглядів: 123

Новини структурних підрозділів