Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Серпень 2019 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

З робочим візитом до Гуляйполя завітав Костянтин Бриль

04 лютого 2019 року до Гуляйпільського району завітав з робочою поїздкою голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, де провів робочу зустріч з адміністративно-господарським активом району з актуальних питань життєдіяльності. У заході взяли участь керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко, голова Гуляйпільської РДА Олександр Іщенко, голова Гуляйпільської районної ради Анатолій Клешня, голова Гуляйпільської міської ОТГ Сергій Ярмак, голова Воздвижівської сільської ОТГ Віктор Тютюнник, заступники голови РДА, керівники сільськогосподарських товариств та промислових підприємств, фермерських господарств, приватних підприємств, органів місцевого самоврядування, установ та організацій району, підприємці, представники правоохоронних органів, депутати місцевих рад.

На початку зустрічі голова ОДА Костянтин Бриль виконав почесну місію – вручив посвідчення та нагрудні знаки до Почесного звання “Мати-героїня” Кісіль Інні Михайлівні, Кравченко Наталії Миколаївні, а також грамоти Запорізької обласної державної адміністрації учасникам АТО Петру Дарморозу та Павлу Щащенку.

Під час спілкування з активом Костянтин Бриль зазначив, що протягом 2017-2018 років завдяки сприянню обласної державної адміністрації були повністю або частково вирішені певні проблемні питання соціально-економічного розвитку Гуляйпільського району.

Окрему увагу очільник регіону приділив питанню відновлення доріг, адже це одне з найболючіших питань для Запорізької області. Так у 2018 році на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення по Гуляйпільському району було освоєно 30 мільйонів 689 тисяч гривень бюджетних коштів. З них 90,6% - кошти державного дорожнього фонду та обласного бюджету. А це безпека життя людей, автобусне сполучення, підвіз школярів і вчителів тощо.

Не менш важливим для жителів стало придбання шкільного автобуса для Верхньотерсянської загальноосвітньої школи на умовах співфінансування. Також коштом фонду охорони навколишнього природного середовища обласного бюджету був придбаний вакуумний автомобіль вартістю 1,389 тис. грн., який був переданий КП «Комунсервіс».

Учасники наради обговорили плани на найближчий час, проблемні питання Гуляйпільського району та висловили свої пропозиції щодо їх вирішенняВівторок, 05 Лютого 2019 08:47 | Переглядів: 146

Новини структурних підрозділів