Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ВІДЗНАЧАЄ ЮВІЛЕЙ ВИСТАВКАМИ

Сьогодні Запорізькій області виповнюється 80 років з дня її заснування. До цієї дати музеї Запорізького краю підготували багато цікавинок для відвідувачів.

Як розповів директор Запорізького обласного краєзнавчого музею Михайло Мордовський, у січні буде презентовано масштабну виставку, яка буде охоплювати майже всі етапи і сфери розвитку Запорізької області. Це і промисловість, і сільське господарство, і культура, й історія, і соціальне життя.

- Такий формат є компактним і портативним – експозиції планується провезти районами області, - повідомив директор обласного краєзнавчого музею.

У березні спільно із Запорізьким фотоклубом музейники планують відкрити ще одну фотовиставку запорізьких митців. Наразі обговорюється її формат.

- У рамках святкування ювілею області ми випустимо путівник туристичних маршрутів у Запоріжжі й Запорізькій області із зазначенням знакових місць нашого краю, - поінформував Михайло Мордовськой, наголосивши, що такий продукт сьогодні популярний і викликає велике зацікавлення. - Адже такої літератури мало. А гості з інших регіонів і країн, які приїздять до нас, хочуть знати, які маршрути варто обрати і які об’єкти відвідати.

Готуються до 80-річчя області і районні музеї, які акцентують увагу на місцевих історичних атрибутах і надбаннях. Кожен район має на меті презентувати свою територію та її особливості.

Загалом святкування триватиме протягом усього року й охопить усі території регіону, тож до нього зможуть долучитися жителі кожного куточка нашого краю.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюЧетвер, 10 Січня 2019 11:00 | Переглядів: 87

Новини структурних підрозділів