Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

НАЙКРАЩІ ІНІЦІАТИВИ ТЕРИТОРІЙ ОБЛАСТІ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА СТОРІНКАХ «КНИГИ УСПІХУ»

Запорізькі громади вкотре демонструють власні досягнення на сторінках «Книги успіху». Асоціація міст України випустила чергову збірку за ІV квартал 2018 року.

Отримавши завдяки реформам нові повноваження та ресурси, органи місцевого самоврядування мають можливість спрямовувати збільшені бюджети на покращення комфорту та підвищення якості життя у громадах. У цьому випуску «Книги успіхів» опубліковано близько 80 історій, які демонструють позитивний вплив децентралізації на життя громад, серед них є і досягнення ОТГ Запорізької області.

У збірці досягнення громад розділені за рубриками: освіта, охорона здоров’я, місцеві фінанси, енергоефективність, житлово-комунальне господарство, соціальні проекти, адміністративні послуги, організація роботи ради та комунікація з громадою, безпека громад.

Так, серед успіхів громад у рубриці «Житлово-комунальне господарство» наведено приклад Якимівської ОТГ, у якій відбувається активний процес оновлення мережі водопостачання. Наразі у селі Мала Тернівка розпочато ремонт системи водопостачання. На реконструкцію водогону довжиною понад кілометр громада виділила 200 тис. грн. Оновлення водопроводу відбувається на виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Якимівської селищної ради на 2018 рік.

Успішний приклад демонструє Мелітопольська дитяча стоматологія, яка надає платні та безкоштовні послуги. Однак вартість платних послуг порівняно з послугами приватних закладів є нижчою у п’ять разів. Тому одним із першочергових завдань, які ставить перед собою міська влада, є підтримка комунальних медичних установ, де жителі можуть отримати якісну та доступну допомогу. За кошти місцевого бюджету були придбані два нові крісла та обладнання для дитячого відділення комунальної стоматології вартістю 200 тис. грн. Ремонт у кабінетах виконано за рахунок лікарні.

У «Книзі успіхів» також розповідається про ініціативу Запорізької міської влади, завдяки якій підписати декларацію з лікарем можна у ЦНАПі. У період активного реформування галузі охорони здоров’я та з метою посилення інформування населення щодо всеукраїнської кампанії «Обери свого лікаря» був підписаний меморандум про співпрацю між департаментами надання адмінпослуг і охорони здоров’я міської ради. Тож тепер у кожному ЦНАПі працює представник Департаменту охорони здоров’я, у якого є список сімейних лікарів району. Будь-який відвідувач Центру може укласти декларацію з лікарем, якого він обрав, прямо на місці.

З успіхами громад у тій чи іншій сфері у ІV кварталі поточного року можна ознайомитися в електронному вигляді.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюСереда, 09 Січня 2019 10:52 | Переглядів: 96

Новини структурних підрозділів