Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Шахраї знову використовують імена керівництва облдержадміністрації

До Запорізької обласної державної адміністрації надійшла інформація про те, що протягом декількох останніх днів невідома особа телефонує керівникам комунальних підприємств, на підприємства міста та області і від імені першого заступника голови ОДА Дмитра Давтяна начебто збирає гроші на оздоровлення дітей бійців АТО.

- Офіційно заявляю, що ні я, ні обласна державна адміністрація не зверталися до підприємств з проханням перерахувати гроші на нібито благодійні цілі, і нікого на це не уповноважували. Якщо хтось володіє більш детальною інформацією з цього приводу, чи вже став жертвою шахраїв - негайно звертайтесь до правоохоронних органів. Обласна державна адміністрація передала до СБУ дані (номер телефону, з якого дзвонять шахраї, та смс-повідомлення, у якому йшла мова про перерахування коштів) з проханням вжити всіх передбачених чинним законодавством заходів щодо припинення злочинної діяльності, а також встановлення та притягнення винних осіб до відповідальності. Однак уже сьогодні ми отримали ще одне повідомлення про шахрайство. З відповідною заявою звернувся до ГУНП у Запорізькій області, - прокоментував Дмитро Давтян.

Нагадаємо, що подібна ситуація вже виникала. Восени минулого року, представляючись працівниками благодійного фонду, шахраї просили надати фінансову допомогу на потреби бійців АТО.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюП'ятниця, 23 Червня 2017 10:22 | Переглядів: 518

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання