Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Травень 2019 »
Пн   6 13 20 27
Вт   7 14 21 28
Ср 1 8 15 22 29
Чт 2 9 16 23 30
Пт 3 10 17 24 31
Сб 4 11 18 25  
Нд 5 12 19 26  

Пошук

Новини

Звернення першого заступника голови РДА до гуляйпільців

Шановні гуляйпільці звертаюся до вас, що воєнний стан не є приводом для паніки, всі заходи проводяться на сам перед заради безпеки самих громадян.

Свідома позиція Президента України полягає в тому, щоб воєнний стан мінімально вплинув на життя цивільного населення. Тому Глава держави включив до Указу №390 лише кілька заходів із 24 можливих, передбачених у Законі «Про правовий режим воєнного стану». Ініціатива скорочення воєнного стану до 30 днів викликана бажанням зняти будь-які спекуляції щодо впливу воєнного стану на вибори.

- Хочу довести інформацію, що під час дії воєнного стану не планується заходів конфіскації автотранспорту та іншої власності, примусової трудової повинності, розквартирування особового складу в приватному житлі тощо.

Стосовно інших заходів, як наприклад, введення комендантської години чи обмеження торгівлі спиртними напоями – вони можуть бути введені в дію у випадку необхідності та посилення небезпеки вторгнення, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Окремо очільник регіону звернувся до представників політичних партій та громадських об’єднань з проханням зменшити активність щодо проведення масових та публічних заходів. Адже без забезпечення гідної охорони кожен з таких заходів може бути використаний для провокацій чи спричинити загрозу здоров’ю громадян.

- Всі представники органів влади та місцевого самоврядування несуть відповідальність за прийняті рішення та їх наслідки. Більше того, ми маємо ефективно освоїти кошти та виконати всі заплановані роботи ми не можемо допускати жодних обмежень прав та свобод наших громадян.

Самі гуляйпільці мають зрозуміти головне: воєнний стан не є приводом для паніки і всі заходи проводяться насамперед заради безпеки самих громадян тому прохання зберігати спокій.

Інформуємо, що у зв’язку із запровадженням в державі воєнного стану 28.11.2018 відділ поліції працює у посиленому режимі, громадський порядок на території району тримається на контролі. Гуляйпільський РС ГУ ДСНС та військовий комісаріат Гуляйпільського РВК переведені на цілодобове несення служби.

 

Перший заступник голови РДА                                                                                         Л. Гришаєва

П'ятниця, 30 Листопада 2018 14:42 | Переглядів: 143

Новини структурних підрозділів