Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Влада, профспілки та роботодавці підписали одинадцяту Територіальну угоду

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у засіданні тристоронньої соціально-економічної ради з питання укладення територіальної угоди між Запорізькою ОДА, Запорізькою облрадою, обласною федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2017-2020 роки.

Щорічно обласною радою профспілок проводиться обласний конкурс на кращий колективний договір. Адже саме колективні договори є основним інструментом досягнення соціальної стабільності та попередження конфліктів на підприємствах. За даними моніторингу, що здійснюється міськими та районними управліннями соціального захисту населення, за станом на 01.06.2017 (з урахуванням підприємств з кількістю працюючих менше 10 осіб, які не звітують органам державної статистики з цього питання) в області укладено та діє 6 405 колективних договорів. З початку 2017 року вперше уклали та зареєстрували колективні договори 1036 підприємств, установ та організацій.

За підсумками 2016 року переможцями конкурсу стали: ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь», комунальне сільськогосподарське господарство «Запоріжзеленгосп» ЗОР, ТОВ «Умвельт-Запоріжжя», комунальний навчальний заклад «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1» ЗОР, управління поліції охорони в Запорізькій області, Товариство з додатковою відповідальністю «Агронива» Гуляйпільського району, Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека ЗОР.

Переможців обласного конкурсу на кращий колективний договір за 2016 рік нагородили голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради профспілок Віктор Сластьон та голова Запорізької обласної федерації роботодавців Олександр Головко.

Як зазначив Костянтин Бриль, співпраця між владою, профспілками та роботодавцями дуже важлива. Насамперед, це стосується кожного, хто отримує зарплатню. Тобто значної частини населення регіону.

- Щиро вітаю переможців з таким досягненням. Приємно, що серед них є комунальні установи облради та органи Нацполіції. Думаю, це буде гідним прикладом для інших колективів регіону, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Під час заходу сторони підписали одинадцяту Територіальну угоду між Запорізькою обласною державною адміністрацією та Запорізькою обласною радою, Запорізькою обласною федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2017-2020 роки.

Така практика в Запорізькій області напрацьована з 1996 року. Головним завданням цього документа визначено забезпечення стабілізації реального сектору економіки, який є основою підвищення рівня життя населення. Розв’язання проблем у соціально-економічній сфері можливе тільки шляхом узгоджених дій, тому важливо розвивати соціальний діалог на всіх рівнях.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюВівторок, 20 Червня 2017 15:47 | Переглядів: 477

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання