Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Січень 2021 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

Лідер обласного рейтингу – Приазовський район

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації підбито підсумки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за січень - березень 2017 року.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області здійснено за 30 показниками (для міст обласного значення – за 25 показниками), які сформовані за 7 напрямами діяльності (для міст обласного значення – за 6 напрямами).

Оцінка за І напрямом – промисловість та розрахунки за енергоносії – здійснюється за п’ятьма показниками. За цим напрямом до трійки лідерів увійшли: Василівський, Пологівський, Приазовський райони; останнє місце посів Великобілозерський район; серед міст обласного значення – Запоріжжя, Бердянськ і Енергодар; на останньому місці – м. Мелітополь.

За напрямом «розвиток сільського господарства» (5 показників) найвищі оцінки отримали Токмацький, Оріхівський і Кам'янсько-Дніпровський райони; останнє місце посів Василівський район.

За напрямом «державні фінанси» (6 показників) найвищих показників досягли: серед районів - Великобілозерський, Пологівський та Новомиколаївський; найнижчих – Кам'янсько-Дніпровський; серед міст обласного значення лідери Бердянськ, Токмак і Запоріжжя; аутсайдер – Енергодар.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «споживчий ринок» (2 показники) до трійки лідерів увійшли Мелітопольський, Більмацький і Запорізький райони; на останньому місці – Кам'янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення – Енергодар, Мелітополь, Бердянськ; останнє місце – Токмак..

V напрям – «населення та ринок праці» (6 показників) серед районів очолили Вільнянський, Великобілозерський і Веселівський; на останньому місці – Запорізький; серед міст обласного значення – Мелітополь, Бердянськ і Запоріжжя; останнє місце – Токмак..

За напрямом «житлово-комунальне господарство та будівництво житла» (2 показники) лідирують серед районів: Приазовський, Якимівський і Вільнянський; серед міст обласного значення – лідери Запоріжжя та Мелітополь.

VІІ напрям – захист прав дитини (2 показники) за оцінкою результатів діяльності за напрямом захист прав дитини в трійку лідерів увійшли: Розівський, Чернігівський, Якимівський райони; на останньому місці – Більмацький район; серед міст обласного значення лідери Енергодар, Запоріжжя і Бердянськ; останнє місце – Мелітополь.

Підсумкова комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області за січень-березень 2017 року виглядає таким чином.

Група лідерів: І місце - Приазовський район, ІІ місце - Гуляйпільський район, ІІІ місце - Розівський район.

До групи аутсайдерів увійшли: 17 місце - Більмацький район, 18 місце - Михайлівський район, 19 місце - Запорізький район, 20 місце - Кам'янсько-Дніпровський район.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюЧетвер, 15 Червня 2017 10:30 | Переглядів: 566

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання