Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2018 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини

Жителі області можуть отримати правову допомогу через Інтернет

Головне територіальне управління юстиції в Запорізькій області створило новий випуск правового відеоблогу.

У новій серії можна дізнатися, як отримати безоплатну первинну правову допомогу через Інтернет зв’язок, не покидаючи власної оселі. Так, жителі Запорізької області мають можливість поставити запитання юристу за допомогою Skype консультацій, які регулярно проводяться з 2016 року. Щоб отримати таку дистанційну правову допомогу, необхідно звернутися на офіційну Skype-адресу Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області - zp.minjust у день надання консультацій згідно з офіційним графіком дистанційного консультування online (з графіком можна ознайомитися на сайті управління юстиції).

При цьому можна скористатися цією послугою навіть у разі відсутності доступу до Інтернет мережі у своїй домівці. В рамках співпраці з місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бібліотеками області громадяни можуть завітати до районних та селищних бібліотек і за допомогою сервісів програми «Бібліоміст» заскайпувати до Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області у часи, визначені офіційним графіком. А фахівці управління юстиції оперативно відреагують на Skype - дзвінок та нададуть безоплатну первинну правову допомогу. Програма «Бібліоміст» дає можливість громадянам у віддалених населених пунктах отримати юридичну консультацію або відповідь на проблемне запитання правового характеру без необхідності подорожувати до міст обласного значення.

Крім цього, можна завітати на сайт Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області та поставити своє запитання у віртуальній громадській приймальні, а спеціалісти управління юстиції нададуть письмову відповідь на електронну адресу запитувача протягом семи робочих днів з дня отримання запиту. Як саме заповнити форму запиту, можна дізнатися у відеоролику.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюПонеділок, 12 Червня 2017 09:46 | Переглядів: 186

Новини структурних підрозділів