Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2018 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини

Робочий візит казначеїв Вінницької області з метою обміну досвідом

За ініціативи Голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз вже стають доброю традицією візити казначеїв до своїх колег в інші регіони України з метою обміну досвідом.

Так, у квітні 2016 року начальником управління Державної казначейської служби України у Гуляйпільському районі Зінаїдою Корінною в складі делегації казначеїв Запорізької області здійснено робочий візит до колег в Рівненську область.

Під час робочої поїздки в атмосфері поєднання професійного діалогу та відвертого спілкування про нагальні питання казначейського життя відвідано Головне управління Рівненської області та 6 районних управлінь: у Гощанському, Здолбунівському, Корецькому, Острозькому, Рівненському районах та Дубенське управління.

А 6 червня 2017 року гуляйпільські казначеї зустрічали на Гуляйпільщині шановних гостей – своїх колег з Вінницької області. А саме, до них завітали заступники начальників управлінь – начальники відділів надходжень та видатків управлінь Державної казначейської служби України у Барському районі Новаковська Наталія, у Бершадському районі Островерх Надія, у Вінницькому районі Заєць Світлана.

В рамках візиту з обміну досвідом з колегами з Вінницької області проведено «круглий» стіл з керівництвом управління.

Цікавою та змістовною відбулася робоча зустріч зі спеціалістами відділів.

Під час проведених заходів особливу увагу було приділено питанням казначейського обслуговування бюджетів всіх рівнів, організації процесу його вдосконалення, повноважень казначейства при застосуванні заходів впливу за порушення бюджетного законодавства, поліпшення фінансової дисципліни учасниками бюджетного процесу, питанням захисту інформації та антивірусного захисту, використання в роботі мережі Інтернет за технологією віддаленого робочого столу, фінансового та господарського забезпечення, взаємодії між структурними підрозділами та дотримання вимог Технологічних регламентів.

Важливим напрямом з обміну досвідом були питання щодо підключення розпорядників та одержувачів коштів до системи дистанційного обслуговування через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства - Казначейство» та здійснення платежів через СДО.

Розглядалися питання взаємодії казначейства з іншими органами державної влади та місцевого самоврядування, питання функціонування об’єднаних територіальних громад в районах.

Колеги з Вінниці побажали відвідати Меморіал Слави міста Гуляйполя та вшанували пам'ять воїнів-визволителів Другої Світової війни та воїнів, які загинули в локальних війнах, поклавши квіти.

Крім цього, вінничани отримали приємні враження від відвідування Гуляйпільського районного краєзнавчого музею, екскурсії нашим містом та гостинності гуляйпільців.

Досвід безпосереднього людського спілкування – це, безумовно, найбагатший та найприємніший досвід, який отримано за результатами цього обміну досвідом.

Такі робочі поїздки дають можливість дізнатися про все краще, раціональне, що напрацювали колеги при виконанні службових функцій, сприяють вирішенню проблемних питань. Також єднають і згуртовують казначейську громаду задля досягнення спільного результату – сумлінного служіння інтересам українського народу.

Заступник начальника відділу  надходжень та видатків Ю.І.ГальченкоП'ятниця, 09 Червня 2017 11:10 | Переглядів: 218

Новини структурних підрозділів