Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Новини

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СТВОРЕНО 50-ТУ ОТГ - МАЛИНІВСЬКУ

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень стосовно добровільного об'єднання територіальних громад Малинівської, Новозлатопільської, Полтавської та Приютненської сільських рад Гуляйпільського району Запорізької області в Малинівську сільську об’єднану територіальну громаду Гуляйпільського району Запорізької області з адміністративним центром у селі Малинівка.

Проекти рішень Малинівської сільської ради, Новозлатопільської сільської ради, Полтавської сільської ради та Приютненської сільської ради, схвалені рішеннями відповідних сільських рад, розроблено відповідно до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» та Конституції України.

Попередньо проекти рішень пройшли обов’язкове громадське обговорення, що відповідає вимогам закону та свідчить про добровільне об’єднання територіальних громад.

Малинівська сільська об’єднана територіальна громада з центром у селі Малинівка розташовуватиметься в межах Гуляйпільського району Запорізької області та до її складу ввійдуть територіальні громади села Малинівка Малинівської сільської ради, сіл Новозлатопіль, Вишневе, Новоукраїнське, Степове Новозлатопільської сільської ради, сіл Полтавка, Ольгівське, Охотниче Полтавської сільської ради та сіл Приютне, Левадне, Новодарівка, Ремівка Приютненської сільської ради Гуляйпільського району Запорізької області.

Об’єднання в Малинівську сільську територіальну громаду відбувається не за перспективним планом формування територій громад Запорізької області, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 938-р (зі змінами).

За повідомленням Управління архітектури та містобудування облдержадміністрації, утворення цієї громади знаменує ювілейну цифру – це 50-та ОТГ у Запорізькій області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюЧетвер, 09 Серпня 2018 15:01 | Переглядів: 170

Новини структурних підрозділів