Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Березень 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22 29
Сб 2 9 16 23 30
Нд 3 10 17 24 31

Пошук

Новини

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ВПРОВАДЖУЮТЬСЯ НОВІ ПРАКТИКИ ВІДНОВНОГО ПРАВОСУДДЯ ТА МЕДІАЦІЇ ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ

На засіданні «круглого» столу, присвяченого проблематиці захисту прав дітей, фахівці обговорили питання медіації та відновного правосуддя як додаткових гарантій захисту прав неповнолітніх у кримінальному провадженні, а також європейську практику та шляхи впровадження в Україні.

Захід організовано регіональним відділенням Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області та регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях з метою налагодження діалогу між представниками правоохоронних органів, служб у справах дітей, органів пробації, правників, адвокатів, науковців у справі застосування нових практик відновного правосуддя та медіації серед неповнолітніх.

. Відкрили засідання «круглого» столу директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павло Наливайко та представник Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини у Запорізькій області Олексій Долгополов.

Олексій Долгополов у своїй доповіді ознайомив з міжнародними стандартами у сфері здійснення правосуддя щодо неповнолітніх, світовими тенденціями відновного правосуддя та практиками Європейського суду з прав людини в питаннях захисту прав дітей.

Павло Наливайко розповів про медіацію як ефективний засіб альтернативного врегулювання спорів, а також напрямки діяльності центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги в частині здійснення медіації.

Про практичні аспекти застосування медіації в діяльності адвоката поінформували Олена Ляшенко та Юлія Плецька – фахівці, які вже здобули необхідні знання в цій сфері та вже сьогодні можуть реалізувати їх на практиці.

Учасники «круглого столу» також обговорили ініціативи Міністерства юстиції України у сфері захисту прав дітей у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!».

За результатами дискусії вирішено об’єднати зусилля представників органів державної влади, громадських організацій задля впровадження медіації як альтернативного срособу врегулювання спору на території Запорізької області.

Довідково: для вирішення спору є можливість звернутися до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги (0 800 213 103). «Гаряча» лінія працює безкоштовно та цілодобово.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюП'ятниця, 08 Червня 2018 14:17 | Переглядів: 166

Новини структурних підрозділів