Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Лютий 2019 »
Пн   4 11 18 25
Вт   5 12 19 26
Ср   6 13 20 27
Чт   7 14 21 28
Пт 1 8 15 22  
Сб 2 9 16 23  
Нд 3 10 17 24  

Пошук

Новини

РЯТУВАЛЬНИКИ ЖОРСТКО ПЕРЕВІРЯЮТЬ СТАН ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ЗАКЛАДАХ З МАСОВИМ ПЕРЕБУВАННЯМ ЛЮДЕЙ

Другий тиждень поспіль в Україні, і в Запорізькій області в тому числі, тривають масштабні перевірки об'єктів із масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки. Перевіркам підлягають понад 30 тисяч об'єктів із масовим перебуванням громадян: із них більше 4 тисяч торговельно-розважальних центрів, майже 2 тисячі лікарень, понад 25 тисяч шкіл та дитячих садків.

Співробітники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області під час перевірок особливу увагу приділяють забезпеченню безпеки людей, а саме: наявності і технічному стану систем автоматичної пожежної сигналізації та пожежогасіння, відповідності вимогам пожежної безпеки, шляхам евакуації, системам оповіщення та димовидалення.

У Запорізькій області заплановано перевірити понад 1300 об’єктів: 964 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, 83 заклади охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, 268 торговельних підприємств, культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів. До проведення перевірок залучено весь інспекторський склад підрозділів у Запорізькій області.

За станом на 11 квітня 2018 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 29 торговельних підприємствах, культурно-видовищних та закладах дозвілля. За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 33 керівники закладів та відповідальних посадових осіб, також готуються дев’ять позовних заяв стосовно призупинення експлуатації об’єктів.

Під час перевірок об’єктів виявлено понад 891 порушення, з них 135 не усунуто протягом попередніх років: на чотирьох об’єктах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, на шести об’єктах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, на двох об’єктах – внутрішнє протипожежне водопостачання; дев’ять будівель потребує заміни або ремонту систем електропостачання, у шести будівлях необхідно перепланувати шляхи евакуації, п’ять будівель потребують обладнання первинними засобами пожежогасіння.

Перевірки об'єктів із масовим перебуванням людей щодо виконання вимог пожежної безпеки у Запорізькій області тривають.

Загалом по Україні на сьогодні перевірено 1 319 об'єктів, з яких 937 дошкільних та шкільних закладів, 56 лікарень зі стаціонарним лікуванням, 326 торговельно-розважальних центрів і об'єктів дозвілля. У результаті перевірок виявлено понад 15 тисяч порушень, з яких більше п’яти тисяч не усувалися протягом тривалого часу.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюП'ятниця, 13 Квітня 2018 08:12 | Переглядів: 169

Новини структурних підрозділів