Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Жовтень 2020 »
Пн   5 12 19 26
Вт   6 13 20 27
Ср   7 14 21 28
Чт 1 8 15 22 29
Пт 2 9 16 23 30
Сб 3 10 17 24 31
Нд 4 11 18 25  

Пошук

Новини

14 березня - День українського добровольця

Постановою Верховної Ради України від 17.01.2017 № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань,14 березня встановлено Днем українського добровольця

Президент Петро Порошенко цього дня провів зустріч із українськими добровольцями та нагадав, що на початку агресії – 13 березня 2014 року – багато українців добровільно визвалися боронити державу, цілими сотнями з Майдану перебазовувалися у підготовчий центр у Нових Петрівцях.

«Якби не добра воля найкращих синів і доньок країни, то не відомо як би склалася доля держави. Золотими літерами добровольці були вписані в успішні операції зі звільнення української землі від загарбників», - зазначив Петро Порошенко. Президент наголосив, що найкращі добровольчі батальйони Збройних Сил, тодішньої міліції, новоствореної Національної гвардії протистояли ворогу при відсутності якісної зброї, належного речового, харчового та медичного забезпечення, але маючи підтримку волонтерів та тверду волю до перемоги.
Глава держави підкреслив, що традиції добровольців були закладені у новітню українську армію, яка за останні роки значно змінилася – інші умови, зброя, вишкіл, медичне забезпечення, техніка. «Єдине, що залишилося тим самим – любов до України, віра у перемогу і підтримка людей», - сказав Петро Порошенко. За словами Президента, лише з початку цього року 7 тис. українців записалися до лав ЗСУ.
«Хотів би, щоб ми сьогодні згадали тих, чиїми іменами названі вулиці у наших містах, селах, названі школи, літаки, бойові кораблі, бо на їхньому прикладі будуть виховуватися покоління захисників Вітчизни», - підкреслив Глава держави. Президент подякував тим, хто нині працює в Національній поліції, служить у Національній гвардії та Збройних Силах, займає активну громадянську позицію в цивільному житті. «Ви зараз дуже потрібні. Необхідні єдність та рішуча протидія спробам ворога, який зрозумівши неможливість подолати нас на фронті, намагається дестабілізувати ситуацію зсередини. Дякую кожному з вас за принципово тверду і чітку громадянську позицію та низькій уклін кожному з вас», - наголосив Глава держави.

 Вівторок, 14 Березня 2017 10:22 | Переглядів: 735

Новини структурних підрозділів

Корисні посилання