Офіційний сайт Гуляйпільської районноі державної адміністраціі

Розділи

Календар

« Червень 2019 »
Пн   3 10 17 24
Вт   4 11 18 25
Ср   5 12 19 26
Чт   6 13 20 27
Пт   7 14 21 28
Сб 1 8 15 22 29
Нд 2 9 16 23 30

Пошук

Консультації Міністерства юстиції України

Робоча зустріч Гуляйпільського бюро з державним реєстатором

Закон України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» має деякі тонкощі, які необхідно розглянути.
На початку лютого цього року, Ольга Куторницька – заступник начальника відділу «Гуляйпільське бюро правової допомоги» організувала робочу зустріч з представником районної влади на чолі з державним реєстратором – Сергієм Павелько.
В ході конструктивного діалогу установи розглядали ряд важливих питань, які стосуються важливої сфери життєдіяльності населення. А саме: 1) щодо державної реєстрації права спільної власності на нерухоме майно; 2) державної реєстрації права власності на нерухоме майно з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно; 3) роз'яснення з питань видачі сертифіката на право на земельну частку (пай); 4) Щодо процедури виготовлення шляхом скасування електронних копій документів, поданих для проведення державної реєстрації прав; 5) Щодо проблемних питань, які виникають при проведенні державної реєстрації речових прав на земельні ділянки; 6) Щодо запобігання випадків подвійної реєстрації прав оренди на земельну ділянку за різними право набувачами; 7) Щодо надання роз’яснення стосовно порядку засвідчення копій документів.
За результатами заходу бюро матиме змогу якісно консультувати громадян з адміністративного та цивільного права, так як Сергій Павелько надав всебічні відповіді на запитання та кваліфіковану допомогу у вирішенні певних проблем питань.
Під час заходу було налагоджену тісну співпрацю з державним реєстратором Гуляйпільської районної державної адміністрації, запропоновано здійснювати обмін професійним досвідом. Також було поширено інформаційні матеріали у вигляді буклетів та брошур з відомостями про послуги, які надає бюро та його даними.
Дана зустріч є значущою, адже надання допомоги клієнтам бюро, що опинилися в складних життєвих обставинах є головною метою установи. Тому бюро має надавати професійну допомогу згідно чинного законодавства та знати всі нюанси щодо питань з якими звертаються клієнти до відділу.
Так, за отриманням безоплатної правової допомоги можна звернутися до відділу «Гуляйпільське бюро правової допомоги» Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: Запорізька область, м. Гуляйполе, вул. Соборна, 103, 2-й поверх,
Телефони: (06145) 4-25-14, (06145) 4-25-13,
Електронна пошта: huliaipilske@legalaid.zp.ua.
А також єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:
0-800-213-103 (діє цілодобово і безкоштовно).П'ятниця, 09 Лютого 2018 12:20 | Переглядів: 266

Новини структурних підрозділів